„Fenerbahče“ pralaimėjimų seriją nutraukė įveikdama „Bayern“

Stambulo "Fenerbahče" (2/5) klubui pavyko nutrauki trijų pralaimėjimų iš eilės Eurolygoje seriją.

Željko Obradovičiaus auklėtiniai praėjusią savaitę paskutinėmis akimirkomis nusileidę Kauno "Žalgirio" krepšininkams šį kartą pergalės iš savo rankų nebepaleido ir 90:82 (18:15, 22:24, 21:23, 29:20) įveikė Miuncheno "Bayern" (3/4).

Aikštės šeimininkams ir šiame susitikime ne viskas klostėsi taip kaip jie norėjo. Iki ilgosios pertraukos turkai apskritai su varžovais iš Vokietijos žaidė taškas į tašką - 40:39.

Trečiajame ketvirtyje vietiniai sirgaliai kuriam laikui buvo nuščiuvę, o tuo metu puikų puolimą demonstravę "Bayern" krepšininkai išsiveržė į priekį - 59:57. Prieš lemiamą kėlinį vokiečiai vis dar buvo pirmaujanti komanda - 62:61.

Mačo eigą aikštės šeimininkams pavyko perlaužti kėlinio pradžioje. Surengę spurtą 11:4 "Fenerbahče" susigrąžino pranašumą ir kontrolę į savo rankas - 72:66. Svečių bandymai dar kartą sugrįžti į rungtynes ir pakovoti dėl pergalės jau buvo nebeefektyvūs, o aikštės šeimininkai padovanojo ilgai lauktą pergalę savo aistruoliams - 90:82.

"Fenerbahče": D.Williamsas - 19, M.Mahmutoglu (4/5 trit.) - 14, K.Sloukas - 13, N.De Colo - 12, N.Kaliničius - 10, J.Vesely - 8 taškai.

"Bayern": G.Monroe (9/14 dvit.) - 14, V.Lučičius (7 atk. kam.) - 14, M.Lo (6 rez. perd.) ir P.Koponenas po 11, P.Zipseris - 10, A.Kingas - 6 taškai.