M. Kuzminsko kartus debiutas – Venecijoje „Lokomotiv“ skendo gilyn

Europos taurės B grupėje, kurioje rungtyniauja ir Vilniaus "Rytas" (3/4), vilniečiams naudingą nesėkmę patyrė Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (2/5) komanda su Mantu Kalniečiu ir šiandien debiutavusiu Mindaugu Kuzminsku.

Rusijos klubas po permainingos kovos išvykoje 61:66 (20:21, 15:9, 15:18, 11:18) nusileido į pirmą vietą pakilusiems Italijos čempionams Venecijos "Umana Reyer" (5/2) krepšininkams.

Svečiai realizavo tik 40,4 proc. dvitaškių ir vos 10,5 proc. (2/19) tolimų metimų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Kalnietis per 20 minučių pelnė 7 taškus (2/4 dvit., 0/1 trit., 3/3 baudų), atkovojo bei prarado po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, 4 kartus pažeidė taisykles ir surinko 4 naudingumo balus.

Trečiojo kėlinio viduryje į aikštelę išbėgęs M.Kuzminskas per 8 minutes įmetė 3 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit., 1/2 baudų), sugriebė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo pražangą bei sykį prasižengė pats ir pasižymėjo 2 efektyvumo balais.

"Umana Reyer": Austinas Daye 17 (3/4 trit.), Mitchellas Wattas (5 atk. kam., 4 rez. perd., 3 bl.) ir Stefano Tonutas po 10, Julyanas Stone'as (12 atk. kam.) ir Jeremy Chappellas po 8.

"Lokomotiv-Kuban": Willas Cummingsas 11, Johnny O'Bryantas (2/7 dvit., 1/6 trit., 8 atk. kam.) ir Draganas Apičius po 9, Alanas Williamsas 8 (13 atk. kam., 2 bl.), Samas dekkeris (1/5 trit., 10 atk. kam.) ir Mantas Kalnietis po 7.