„Lokomotiv“ lietuviai naudingu žaidimu prisidėjo prie pergalės VTB lygoje

Vyriausiaji trenerį atleidusi Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (4/2) komanda su Mantu Kalniečiu iškovojo triuškinančią pergalkę VTB Vieningoje lygoje, o abu lietuviai žaidė labai solidžiai.

Rusijos klubas namie 87:63 (26:19, 16:14, 22:13, 23:17) nepaliko vilčių Roberto Štelmaherio treniruojamiems Estijos čempionams Talino "Kalev" (3/4) krepšininkams.

Aikštės šeimininkai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 35:28 , dvitaškius pataikė 62 proc. (24/39), tolimus metimus - 42 proc. (8/19) taiklumu.

Starto penkete rungtynes pradėjęs M.Kalnietis per 27 minutes įmetė 8 taškus (3/4 dvit., 0/2 trit., 2/2 baudų), atkovojo 6 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, po sykį suklydo bei prasižengė ir surinko 18 naudingumo balų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Kuzminskas per 21 minutę pelnė 15 taškų (4/6 dvit., 0/2 trit., 7/7 baudų), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, išprovokavo 4 pražangas, sykį pažeidė taisykles ir surinko 13 efektyvumo balų.

"Lokomotiv-Kuban": Johnny O'Bryantas 21 (6/8 dvit., 3/3 trit.), Mindaugas Kuzminskas 15, Samas Dekkeris 13 (2/2 trit.), Willas Cummingsas 12, Mantas Kalnietis 8 (6 atk. kam., 7 rez. perd.).

"Kalev": Kyle'as Vinalesas 15 (6 atk. kam., 5 kl.), Aigaras Škelė 12, Stenas Sokkas (2/3 trit.) ir Calvinas Godfrey po 6.