Staigmena: „Retabet“ su A. Kulboka ant menčių paguldė „Real“

Madrido "Real" (8/1) klubas patyrė pirmą pralaimėjimą Ispanijos ACB lygoje šiame sezone.

"Karališkajam" klubui pirmąjį kirtį sudavė Arnoldo Kulbokos atstovaujama Bilbao "Retabet" (5/4) ekipa, kuri namuose per pratęsimą 82:81 (23:21, 18:16, 19:17, 17:23, 5:4) palaužė garsiuosius varžovus.

Įdomu tai, kad pratęsime likus žaisti 3 minutes rezultatas buvo lygus - 81:81. Nuo to laiko "Retabet" pelnė tik 1 tašką baudos metimu, kurį realizavo Ondrėjus Balvinas, o kaip paaiškėjo vėliau tai buvo lemiamas baudos metimas lėmęs pergalę šeimininkams, kadangi visos svečių atakos iki pat pratęsimo pabaigos buvo nerezultatyvios.

Lietuvis prie šios skambios pergalės per 21 minutę prisidėjo 6 taškais (0/1 dvit., 2/7 trit.), atkovojo 7 kamuolius, po kartą suklydo bei prasižengė. Naudingumo balų grafoje puolėjas užfiksavo 5 balus.

Aikštės šeimininkus į pergalę vedė Axelis Bouteille'as įmetęs 22 taškus, Jaylono Browno kraityje 21 taškas.

"Real" nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Sergio Llullas bei Jaycce Carrollas, kurie atitinkamai pelnė 24 ir 20 taškų.