Paieška


Apsilankyk!Reklama

R. Kurtinaitis: A. Švedas - mūsų aukso luitasKaip jau rašėme, pirmadienį VTB Vieningoje lygoje Rimo Kurinaičio treniruojami Maskvos srities "Chimki" (10/0) krepšininkai išvykoje po atkaklios kovos 108:101 (33:18, 22:26, 22:34, 31:23) palaužė Sankt Peterburgo "Zenit" (4/6) ekipą.Po susitikimo R.Kurtinaitis labiausiai išskyrė 30 taškų pelniusio ir 13 rezultatyvių perdavimų atlikusio Aleksejaus Švedo žaidimą.

"Labai džiaugiuosi pergale. Ne paslaptis, kad kūrėme atakuojančią komandą ir šioje srityje neturime problemų, šiuo metu norime pradėti gintis geriau, tačiau šiandien tai nepavyko.

Buvo labai įtemptas mėnuo su išvykomis, treniruotėms beveik nelikdavo laiko, nes daugiau žiūrėjome vaizdo medžiagą ir nagrinėjome varžovus, nei treniravomės aikštėje. Šio įdirbio aikštėje, ypač ginantis, mums ir trūksta.

Žinoma, turime puikią komandą puolant. Ne kartą minėjau, kad turime Aleksejų Švedą, kuris sprendžia viską: kai jis aikštėje, mes - viena komanda, be jo - šiek tiek kita. Jis ir pats įmeta, ir priima protingus sprendimus, gali perduotikamuolį reikiamiems žaidėjams, ypač pataikantiems tritaškius. Tai mūsų aukso luitas, kuris kuria visą žaidimą", - teigia strategas.


Eurobasket.lt

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama