Reklaminis skydelis

Ar žinote? Dešimt žaidėjų, kurie kitą sezoną Eurolygoje uždirbs daugiausiaiEurolygos klubams pradėjus pasirašyti įspūdingus kontraktus su žaidėjais, portale „Eurohoops.net“ pateikiama dešimt pačių brangiausių kito sezono krepšininkų stipriausiame Senojo žemyno klubiniame turnyre. Tiesa, ne visų sąraše pateikiamų krepšininkų metinių atlyginimų sumos yra oficialiai patvirtintos.5,4 mln. JAV dolerių per metus uždirbs ir lyderis šioje kategorijoje yra „Barcelona“ naujokas Nikola Mirotičius.

Antroje vietoje - Maskvos srities „Chimki“ gynėjas Aleksejus Švedas, kuris per sezoną uždirba 4 mln. JAV dolerių.

Su 3 mln. JAV dolerių trečią vietą užėmė Madrido „Real“ aukštaūgis Walteris Tavaresas.

Visas dešimtukas:

1. Nikola Mirotičius („Barcelona“, 5,4 mln. JAV dolerių per sezoną).

Šią vasarą „Barcelona“ negailėjo pinigų formuodami sudėtį, o didžiausiu jų pirkiniu tapo iš NBA sugrįžtantis Nikola Mirotičius, kuris su katalonais sutarė dėl ketverių metų kontrakto, o jo sutartis yra lyginama su Josho Childresso, kuris 2008-aisiais priėmė Pirėjo „Olympiakos“ pasiūlytą trejų metų 20 mln. JAV dolerių kontraktą.2. Aleksėjus Švedas (Maskvos srities „Chimki“, 4 mln. JAV dolerių per sezoną).

Nuo pat savo grįžimo namo iš NBA 2015-aisiais, snaiperis buvo daugiausiai Europoje uždirbantis krepšininkas. Rimo Kurtinaičio auklėtinis Maskvos srities „Chimki“ ekipoje pastaraisiais metais nuolat žiba rezultatyvumu ir išlieka viena didžiausių Europos krepšinio žvaigždžių.

3. Walteris Tavaresas (Madrido „Real“, 3 mln. JAV dolerių per sezoną).

Tik praėjusiame sezone iškilęs kaip vienas iš svarbiausių Madrido klubo žaidėjų, W. Tavaresas greitai sukirto rankomis dėl Europoje ne itin įprastos trukmės – penkerių metų kontrakto. Per penkerius metus milžinas uždirbs 15 mln. dolerių.

4. Nano De Colo (Stambulo „Fenerbahče“, 2,6 mln. JAV dolerių per sezoną).

N. De Colo antrą kartą laimėjo Eurolygą ir nusprendė ieškoti naujų iššūkių. Nors prancūzas bandė patekti į NBA, tačiau to padaryti jam nepavyko ir atletas sukirto rankomis su „Fenerbahče“, kur gaus beveik tokį patį atlyginimą kaip ir Maskvoje.

5. Nickas Calathesas (Atėnų „Panathinaikos“, 2,55 mln. JAV dolerių per sezoną).

„Panathinaikos“ lyderis N. Calathesas išlieka tarp daugiausiai uždirbančių Eurolygos žaidėjų, o jo dabartinis kontraktas su Atėnų ekipa dar galios artėjančius du sezonus. Atletas kitą sezoną uždirbs 1 mln. JAV dolerių daugiau už antroje vietoje pagal algos dydį komandoje esantį Jimmerį Fredette'ą.

6. Janas Vesely (Stambulo „Fenerbahče“, 2,43 mln. JAV dolerių per sezoną).

Eurolygos reguliariojo sezono naudingiausias krepšininkas yra vienas iš trijų dešimtuke esančių aukštaūgių. Jo sutartis su Stambulo „Fenerbahče“ galios dar dvejus metus.

7/9. Sergio Rodriguezas (Milano „AX Armani“, 2,2 mln. JAV dolerių per sezoną).

„Chacho“ turėjo opciją likti Maskvos CSKA klube ir kitame sezone uždirbti 2,5 mln. JAV dolerių. Tačiau S. Rodriguezas nusprendė kelti sparnus į Milaną, kur nedidukam krepšininkui yra numatytas pagrindinio įžaidėjo vaidmuo. Čia atletas turėtų praleisti trejus metus.

7/9. Sergio Llullas (Madrido „Real“, 2,2 mln. JAV dolerių per sezoną).

Dar vienas „Real“ narys, kuris krepšinio metraščiuose bus prisimenamas kaip paskutinė Eurolygos žvaigždė, kuri neišbandė laimės NBA ir visą karjerą praleido Europoje. S. Llullas „Real“ gretose žais iki 2021-ųjų, o tuomet krepšininkui bus jau 33-eji.

7/9. Alexas Abrinesas („Barcelona“, 2,2 mln. JAV dolerių per sezoną).

Dėl motyvacijos stokos iš krepšinio pasitraukusi Ispanijos krepšinio žvaigždė karjerą gaivins „Barcelona“ klube, iš kurio ir pakėlė sparnus į NBA. Būdamas 25-erių, puolėjas yra jauniausias šio dešimtuko krepšininkas.

10. Kostas Sloukas (Stambulo „Fenerbahče“, 2,03 mln. JAV dolerių).

Nors K. Slouką šią vasarą medžiojo ne vienas stambus Eurolygos klubas, krepšininkas nusprendė trečią kartą savo karjeroje prasitęsti sutarti su Turkijos klubu.

BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama