Reklaminis skydelis

Didelį atsilikimą panaikinusi moterų rinktinė Europos čempionate vis tik nežaisLietuvos moterų krepšinio rinktinė panaikino didžiulį varžovių pranašumą, tačiau vis dėlto pralaimėjo ir antrą kartą paeiliui nežais Europos čempionate.Manto Šerniaus auklėtinės išvykoje buvo atsilikusios 16 taškų skirtumu, tačiau pasivijo Vengrijos krepšininkes ir likus žaisti 2 minutes net turėjo 5 taškų pranašumą. Vis tik sėkmingiau susitikimo pabaigą sužaidusios vengės iškovojo pergalę 78:76.

Lemiamu metu lietuvės klydo itin apmaudžiai. Likus žaisti 20 sekundžių ir rezultatui esant lygiam klaida buvo padaryta paprasčiausioje situacijoje aikštės viduryje, o šeimininkėms netrukus atsakius dvitaškiu Kamilė Nacickaitė kiek paskubėjo ir metė neapgalvotą tritaškį likus beveik 10 sekundžių.

Nors kamuolį atsikovojusios vengrės sugebėjo jį tuojau pat prarasti, Mantės Kvedaravičiūtės metimas su sirena iš gana dėkingos situacijos buvo netaiklus ir lietuvės patyrė trečiąją nesėkmę per ketverias rungtynes.Tik Albaniją įveikusi Lietuvos rinktinė nebegali grupėje aplenkti Rusijos ir Vengrijos komandų, o į Latvijoje ir Serbijoje vyksiančias Senojo žemyno pirmenybes pateks tik dvi geriausios grupės komandos.

Lietuva: Gintarė Petronytė ir Kamilė Nacickaitė po 20, Giedrė Labuckienė 12.

Vengrija: Bernadetta Hatar 20, Krisztina Raksanyi 18, Agnes Studer 14.

alt


Alfa.lt
ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama