Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Š. Jasikevičiaus galvos skausmai: su komanda nevykęs gynėjas ir puiki „Anadolu Efes“ sportinė formaAr Kauno „Žalgirio" krepšininkai žengs dar vieną žingsnį atkrintamųjų varžybų link? Tai paaiškės penktadienį, kai žalgiriečiai svečiuose susitiks su turnyro autsaideriu Stambulo „Anadolu Efes" klubu.13 pergalių iškovoję kauniečiai užima 6 vietą, o 6 kartus laimėjęs „Anadolu Efes", kuriam atstovauja buvę žalgiriečiai Brockas Motumas ir Vladimiras Štimacas, žengia paskutinis. Pirmojoje šių komandų tarpusavio akistatoje Kaune 91:83 triumfavo „Žalgiris".

Prieš išvyką į Turkiją Kauno „Žalgirio" vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius sakė, kad varžovų ekipa pastaruoju metu pasikeitusi iš pagrindų žaidimo esme, pasikeitus treneriui pradėtas žaisti kitoks krepšinis, laimėta Turkijos taurė tik parodo, kad Stambulo ekipa žengia teisingu keliu.

„Atėjus naujam treneriui „Anadolu Efes“ pradėjo žaisti visai kitokį krepšinį. Tai davė daug gerų rezultatų, ką ir matėme Turkijos taurės rungtynėse. Komanda žaidė solidžiai, dominuodavo kiekvienose rungtynėse nuo pat pirmojo kėlinio, susikraudavo pranašumą ir jį išlaikydavo iki pat rungtynių galo. Iškovoti Turkijos taurę yra puikus pasiekimas ir tai rodo, kad komanda yra geroje formoje“, – kalbėjo žalgiriečių strategas.Kaip pagrindinį svečių žaidybinio braižo pasikeitimą Š. Jasikevičius įvardijo tai, kad turkai mažiau žaidžia dviem vidurio puolėjais, o tai iš karto greitina komandos žaidimą.

Trenerio teigimu, artėjant reguliariajam sezonui į pabaigą, kiekviena pergalė tampa aukso vertės, ir nesvarbu, žaidžiama su Europos grandu ar potencialiai šiek tiek silpnesne ekipa.

Dėl traumos komandai negali padėti Zoranas Dragičius. Kiek svarbus buvo jo žaidimas?

– Ne tik Zoranas, bet ir visa komanda buvo geros formos. Daug kas pas juos priklauso nuo Simono žaidimo. Jis yra pagrindinis kūrėjas ir nuo jo priklauso kitų komandos žaidėjų pasirodymai, todėl laukia sunkios rungtynės.

„Žalgirio“ netrukus laukia nelengvas tvarkaraštis. Ar galima sakyti, kad dabar yra pas metas skinti pergales?

– Visos rungtynės yra svarbios. Neskirstome varžovų ir silpnesnius ir stipresnius. Kiekviena pergalė dabar yra aukso vertės ir turime iš paskutiniųjų kabintis į kiekvieną galimybę.

Beno Udrihas neskrenda su komanda į Turkiją. Kokia situacija su šiuo žaidėju?

– Dabar jis susirgo. Su trauma atrodė, kad jau viskas gerai ir buvo pasiruošęs žaisti, bet dabar „užpuolė“ gripas. Visi kiti komandos žaidėjai yra sveiki.

Eurolygoje tarpusavyje „Žalgiris" ir „Anadolu Efes" grumsis 12 kartų. 7:4 pirmauja Lietuvos klubas. Beje, Stambule Kauno ekipa priešininkus įveikė ir praėjusį, ir užpraėjusį sezoną.

alt

Alfa.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama