Reklaminis skydelis

M. Johnsonas: L. Ballas pagerino metimą ir yra pasirengęs proveržiui naujajame sezoneNBA ir "Lakers" legenda, o dabar Los Andželo klubo prezidentas Magicas Johnsonas tikisi, kad ateinančiame sezone komandos atakų organizatorius Lonzo Ballas pasieks didelio progreso lygoje.

"Kalbėjome, kad Lonzo turės patį sunkiausią tarpsezonį, - pasakoja penkiskart NBA čempionas. - Tais momentais, kai galėjo būti aikštėje, jo metimas atrodė puikiai.

Jis pasirengęs proveržiui naujajame sezone, pasiruošęs išvystyti tai, ko pasiekė per pirmuosius metus. Jam juk reikėjo pagerinti vos porą dalykų - prasiveržimą su tinkamu užbaigimu ir metimą iš vidutinio nuotolio.""Lakers" klubas L.Ballą 2017 metų NBA naujokų biržoje pasirinko aukštu antruoju šaukimu.

Praėjusiame sezone 20 metų 198 cm ūgio įžaidėjas sužaidė 52 rungtynes, per kurias aikštelėje vidutiniškai praleisdavo po 34 minutes, pelnydavo 10,2 taško (36 proc. metimų iš žaidimo, 45,1 proc. baudų), atkovodavo 6,9 bei perimdavo 1,7 kamuolio ir atlikdavo 7,2 rezultatyvaus perdavimo.Eurobasket.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis