Paieška


Apsilankyk!Reklama

Eurolyga tyčia klastojo rungtynių lankomumo rodiklius?Katalonų sporto dienraštis „Mundo Deportivo“ šiandien paskelbė skandalu galinčią virsti ir Eurolygos reputaciją galimai sutepsiančią informaciją.Pranešama, kad turnyro organizatoriai galimai klastojo Eurolygos naujokės Las Palmaso „Gran Canaria Herbalife“ ekipos namų rungtynių lankomumo skaičius.

Katalonai rašo, jog realūs skaičiai buvo išpūsti per visas ketverias Ispanijos komandos rungtynes. Susitikime su „Barcelona“ esą apsilankė 5 285 žiūrovai, tačiau pateikta statistika rodė 9 789 aistruolius. Mače su Maskvos CSKA skaičiai išaugo nuo 7 430 iki 9 750, su Tel Avivo „Maccabi“ nuo 4 931 iki 9 177, o rungtynėse su Miuncheno „Bayern“ nuo 3 872 net iki 9 269.Las Palmaso arena talpina 10 tūkst. žiūrovų, tačiau žiūrint transliacijas buvo matyti daugybė tuščių vietų, tad būtent šis faktas ir užkliuvo ispanų žurnalistams. Pasak jų, kiekvienų rungtynių pradžioje yra pateikiami realūs skaičiai, kuriuos pateikia pačios ekipos, tačiau po kurio laiko skaičiai pasikeičia. Manoma, kad galimybę juos keisti turi tik patys Eurolygos atstovai.

Tiesa, patys Eurolyga jau sureagavo į šią informaciją bei ginasi, kad tai klaida.

„Bilietų pardavimų duomenis pateikia patys klubai, kurie skaičiuoja ir tuos žmones, kurie nusipirko bilietus, bet arenoje nepasirodė. Eurolyga niekada tyčia neskelbė klaidingos informacijos apie lankomumą“, – teigiama „Sportando“ pateiktame turnyro organizatorių komentare.

Alfa.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama