Reklaminis skydelis

J. Vainauskas prakalbo apie atleidimą: „Tai buvo sensacija“Jono Vainausko karjera Panevėžio „Lietkabelyje“ truko vos pora mėnesių.Kardinaliai komandos sudėtį pakeitęs specialistas netikėtai buvo atleistas iš klubo sporto direktoriaus pareigų.

Žinomas krepšinio specialistas portalo „24sek.lt“ redaktoriui Donatui Urbonui prisipažino, kad nesitikėjo tokio ekipos sprendimo.

„Sakyčiau, tai buvo sensacija. Tai buvo sensacija. Tiek man, tiek kažkiek „Lietkabeliu“ besidomėjusiems žmonėms, su manimi dirbusiems tarptautinėje rinkoje. Tai visiškai nepaaiškinama sensacinga naujiena, kuri labai nuvylė“, - 24sek.lt teigė J. Vainauskas.Krepšinio pasaulyje gerai žinomas J. Vainauskas atskleidė, kad „Lietkabelį“ galėjo papildyti Eurolygos lygio įžaidėjas.

„Iki idealaus scenarijaus pritrūko vieno sprendimo. To sprendimo belaukiant, matyt, ir įvyko lūžis mano ir Alvydo Bieliausko santykiuose. Į Jamaro Wilsono vietą buvome numatę du Eurolygos lygio įžaidėjus, kurie tuo metu buvo be darbo.

Tik asmeninių pažinčių dėka, derybų meno ir pažadų, kompromisų dėka, buvo galima bent porai mėnesių į komandą prisivilioti tuos žaidėjus“, - sakė J.Vainauskas.

J. Vainauskui dirbant Panevėžyje, „Lietkabelis“ per 18 rungtynių iškovojo 9 pergales.
TV3.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis