Reklaminis skydelis

D. Blattas pasisakė dėl NBA ir Europos krepšinio skirtumoKaip jau skelbėme, Barselonos "Barcelona" vyriausiasis treneris Svetislavas Pešičius aštriai sukritikavo NBA žaidimą, pavadindamas jį ne krepšiniu.Dar garsesnis strategas Davidas Blattas, kuris yra treniravęs ne tik ne vieną garsų Senojo žemyno klubą, bet 2014-2016 metais stovėjo ir prie Klivlando "Cavaliers" komandos vairo, pakomentavo šį kolegos pareiškimą.

"Pasakysiu tai, ką visada sakau šiuo klausimu: NBA krepšinis skiriasi nuo europietiško, nuo to, ką matome Eurolygoje, teigia D.Blattas. - Čia kalbama ne apie tai, kur geriau, kur blogiau, kur kokybė prastesnė. Nesutinku su šia pasisakymo dalimi, tačiau suvokiu, kur Pešičius mato žaidimo skirtumus. Todėl, kad jie egzistuoja. Krepšinis ten ir čia skiriasi. Aš tai patyriau asmeniškai.Kitos taisyklės, kitas tvarkaraštis. Kiti žaidėjai bei tai, kaip sukomplektuotos komandos. Krepšinis NBA ir Europoje yra skirtingas."

Šiuo metu D.Blattas treniruoja Eurolygoje rungtyniaujančią Pirėjo "Olympiacos" komandą, o jo asistentu dirba Kęstutis Kemzūra.

Eurobasket.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis