J. Fredette'as visgi pasirinko „Panathinaikos“ ir debiutuos EuropojeAtėnų "Panathinaikos" klubas sutarė su  tris pastaruosius metus Kinijoje siautėjusiu Jimmeriu Fredette'u dėl dvejų metų kontrakto.Kaip jau rašėme, Graikijos čempionai siūlė amerikiečiui 1,7 mln. dolerių už sezoną.

J.Fredette'as buvo laukiamas ir Kinijoje, kur uždirbtų 2,5 mln. dolerių.

2011 metų NBA naujokų biržos dešimtasis šaukimas debiutuos Europoje.

Pavasarį krepšininkas bandė sugrįžti į NBA, tačiau Finikso "Suns" ekipoje sužaidė vos šešerias rungtynes, o neseniai "pabėgo" ir iš ką tik prasidėjusios Las Vegaso Vasaros lygos.NBA lygoje, vilkėdamas Sakramento "Kings", Čikagos "Bulls", Naujojo Orleano "Pelicans" ir Niujorko "Knicks" ekipų marškinėlius, J.Fredette'as viso sužaidė 235 rungtynes, per kurias aikštelėje vidutiniškai praleisdavo po 13 minučių, rinkdavo po 6 taškus (38,1 proc. trit.), sugriebdavo po 1 kamuolį ir atlikdavo 1,4 rezultatyvaus perdavimo.

Praėjusiame Kinijos pirmenybių sezone 30 metų 188 cm ūgio gynėjas, atstovaudamas Šanchajaus "Sharks" klubui, per mačą pelnydavo net po 36 taškus (41,9 proc. trit.), atkovodavo 5,6 bei perimdavo 2,6 kamuolio ir atlikdavo 5,3 rezultatyvaus perdavimo.

Eurobasket.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama