J. Valančiūnas po pralaimėjimo: „Varžovai pataikė sunkius metimus, bet tai nėra pasiteisinimas“ (VIDEO)Lietuvos rinktinė ir vėl paslydo pačioje rungtynių pabaigoje. Didelę susitikimo dalį pirmavę Dainiaus Adomaičio auklėtiniai ir paleido į varžovus į priekį lemiamu metu ir antrą kartą per tris dienas buvo priversti pripažinti Serbijos krepšininkų pranašumą – 91:95 (22:20, 15:25, 34:24, 20:26).Vienas Lietuvos rinktinės lyderių Jonas Valančiūnas taip pat pabrėžė, kad pamokų gauta nemažai ir reikės daryti išvadas.

„Mačas sunkus, geras. Taisome klaidas, žiūrime, kas gaunasi, kas ne, kaip toliau dėliosis visas paveikslėlis. Stengėmės laimėti, bet gaila, kad nepavyko to padaryti prie savo žiūrovų. Tačiau matome savo klaidas ir turime laiko jas ištaisyti“, - kalbėjo J. Valančiūnas.

Kelis mėnesius be krepšinio praleidęs J. Valančiūnas dar tik artėja prie optimalios sportinės formos. Jis džiaugėsi ir gerėjančiu susižaidimu su D. Saboniu.

„Ryšys tarp mūsų stiprėja. Susižaidimas atsiranda tik rungtyniaujant kartu. Kol kas vyksta pavyksta normaliai. Žiūrėsime video, analizuosime klaidas, - sakė J. Valančiūnas. - Buvau senai žaidęs krepšinį, o treniruotės yra visai kas kita. Džiaugiuosi, kad galiu žaisti krepšinį ir judėsime toliau. Tikrai nebuvo idealios rungtynės, pridariau klaidų, todėl dirbsime su treneriais ir taisysime klaidas“.Krepšininkas pabrėžė, kad varžovus kažkiek lydėjo ir sėkmė, tačiau pagrindinė nesėkmės priežastis - gynyba.

„Galbūt pritrūko koncentracijos, geresnio derinių išpildymo. Kartais pamirštame derinius ir kažkas nepavyksta. Gynyboje kartais per daug atsiliekame, pabaigoje gal kiek atsipalaidavome. Aišku, varžovai pataikė sunkius metimus, bet tai nėra pasiteisinimas. Taškų ir gynybos pritrūko tiek Serbijoje, tiek čia. Pridarėme klaidelių, kurios ir privedė prie tokios pabaigos“, - analizavo J. Valančiūnas.
Kaunodiena.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama