Reklaminis skydelis

Jautrus D. Blatto laiškas: treneriui diagnozuota sunki ligaPirėjo „Olmypiakos“ klube dirbantis treneris Davidas Blattas pirmadienį atviru laišku, kurį išplatino „Olympiakos“, paskelbė apie specialistą kamuojančią negailestingą ligą – išsetinę sklerozę.Problemų su sveikata amerikietis turėjo dar praėjusiame ir užpraėjusiame sezone, kuomet keliskart akivaizdžiai sunkiai vaikščiojo, taip pat būta atvejų, kad treneris taip ir neateidavo iki spaudos konferencijai skirtos vietos.

Eurolygos klubo treneriui „Olympiakos“ talkina ir lietuvis Kęstutis Kemzūra, o kitą sezoną rungtyniaus Mindaugas Kuzminskas.

„Prieš kelis mėnesius buvo nustatyta, jog sergu išsetine skleroze. Ši liga turi daugybę formų ir kiekvieną žmogų paveikia skirtingai. Iš esmės tai yra imuninės sistemos liga, kuri paveikia gyvenimo kokybę bei trukdo atlikti kasdienines funkcijas.

Kai man praėjo pirminis šokas ir supratimas, kaip tai pakeis mano gyvenimą, nusprendžiau, kad aš nepasiduosiu. Vienintelis dalykas, kurį galiu padaryti tai prisitaikyti ir galvoti, kaip toliau normaliai gyventi. Kartais gyvenime susiduri su dalykais, kurie neturi paaiškinimo, prasmės ar priežasties. Tokiais momentais turi daryti sprendimus, kurie parodo tavo tikrąjį charakterį.

Esu palaimintas, kad man padeda ir įkvepia daugybė gerų ir mylinčių žmonių. Jie suvokia, kad jei aš atrodau ar funkcionuoju kažkiek kitaip, vistiek esu tas pats asmuo. Ir jie neleidžia man to pamiršti, jei esu truputį nuliūdęs. Esu treneris ir mano darbas yra vesti ir įkvėpti žmones. Turiu puikius daktarus ir fizioterapeutus, kurie man padeda įveikti sunkumus.

Turiu specialią treniruočių programą, kurios metu siekiu pagerinti savo sportinę būklę. Deja, bet jokių vaistų šiai ligai nėra“, – rašo D. Blattas.
BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis