Reklaminis skydelis

Nigerijos rinktinės dalyvavimas Pasaulio čempionate pakibo ant plaukoIki pasaulio krepšinio čempionato lieka vis mažiau laiko, o kai kurios būsimojo turnyro dalyvės susiduria ne tik žaidėjų traumomis ar atsisakymais rungtyniauti pirmenybėse, bet ir rimtomis finansinėmis problemomis.Kiek anksčiau buvo skelbta, jog dėl neišmokėtų premijų ir trūkstamų lėšų krepšininkų traumų gydymui streiką paskelbė Dramblio Kaulo Kranto rinktinės žaidėjai, o dabar paaiškėjo, jog su bėdomis susidūrė ir Nigerija.

Skelbiama, jog Nigerijos rinktinė pirmadienį turėjo išvykti į Kiniją, kur vyks pasaulio čempionatas, tačiau dėl finansinių problemų liko gimtinėje.

Nėra aišku, kada nigeriečių problemos bus išspręstos.

Pranešama, kad Nigerijos sporto ministerija nevykdo savo įsipareigojimų ir nesuteikė jokio finansavimo rinktinei.

Nigerija artėjančiame čempionate varžysis B grupėje, kur jų oponentais bus Argentinos, Rusijos ir Pietų Korėjos rinktinės. Pajėgią sudėtį surinkusi Afrikos ekipa laikoma viena pagrindinių pretendenčių ne tik žengti į kitą etapą, bet ir nukeliauti iki ketvirtfinalio – prieš kelias dienas paskelbtame FIBA rinktinių reitinge šiai komandai buvo skirta 8-oji pozicija, aplenkiant net ir Lietuvos krepšininkus, kurie buvo 9-ti.


BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis