Reklaminis skydelis

Pasaulio čempionato reitingas: Lietuva šovė aukštyn, JAV prarado lyderės pozicijąIki pasaulio krepšinio čempionato likus devynioms dienoms, FIBA paskelbė antrąjį turnyro komandų reitingą.Lietuvos rinktinei tarp 32 būsimųjų pirmenybių dalyvių atiteko 6-oji vieta. Prieš savaitę paskelbtame reitinge lietuviai buvo devinti.

„Atsimenate, kuomet Lietuvos rinktinė pasiruošimą pradėjo su 1 pergale ir 3 pralaimėjimais? Gerai, tai liko istorija, bet po to lietuviai sutriuškino Suomiją ir be Jono Valančiūno nugalėjo rusus. Kol australai ir kanadiečiai žaidžia draugiškas rungtynes, lietuviai laukia savo grobio ir gali laimėti grupę. Tai jiems gali padėti antrajame etape, kas suteiktų galimybę patekti į ketvirtfinalį ir užimti aukštesnę vietą nei šeštoji", – rašo FIBA apžvalgininkas.

Per savaitę lietuviai aplenkė būsimuosius varžovus H grupėje australus, kurie užėmė Lietuvos rinktinės vietą 9-ojoje pozicijoje, o taip pat už savo nugarų paliko Argentiną, likusią 7-oje vietoje, ir Nigeriją, kuri vietą pirmajame aštuonete užleido Rusijai.

Pokyčių įvyko ir reitingo priekyje. Jei prieš savaitę jame dar pirmavo amerikiečiai, tai dabar juos iš lyderių pozicijos išstūmė Serbijos krepšininkai.

„Kai komanda: a) nugali Graikiją Graikijoje; b) nugali Graikiją Graikijoje, žaidžiančią su Gianniu Antetokounmpo, dabartiniu NBA MVP; c) nugali Graikiją Graikijoje, žaidžiančią su G. Antetokounmpo ir palaikomą 18 tūkst. sirgalių; d) nugali Graikiją Graikijoje, žaidžiančią su G. Antetokounmpo, palaikomą 18 tūkst. aistruolių ir tą dar padaro be Nikolos Jokičiaus ir Milošo Teodosičiaus – tokiu atveju tu tiesiog privalai skirti tai komandai pirmąją reitingo vietą.

Prašau, Serbija. Praneškite, koks vaizdas atsiveria iš reitingo viršūnės", – priežastis, kodėl serbus užkėlė aukščiau už amerikiečius, vardino FIBA atstovai.

Už serbų ir amerikiečių reitinge įsikūrė iš 4-osios vietos į 3-ąją šoktelėjusi Ispanija, taip pat viena pozicija pakilo ir 4-oje vietoje įsikūrusi Prancūzija, o Akropolio taurėje prieš serbus pralaimėję graikai iš pirmojo trejeto nukrito iki 5-osios pozicijos.

Kitų lietuvių varžovų H grupėje vietos liko praktiškai nepakitusios – kanadiečiai išlaikė 17-ąją poziciją, o Senegalas iš 26-osios vietos pakilo į 25-ąją.Visas FIBA pasaulio čempionato komandų reitingas:

1. Serbija
2. JAV
3. Ispanija
4. Prancūzija
5. Graikija
6. Lietuva
7. Argentina
8. Rusija
9. Australija
10. Brazilija
11. Vokietija
12. Turkija
13. Italija
14. Kinija
15. Tunisas
16. Lenkija
17. Kanada
18. Nigerija
19. Čekija
20. Filipinai
21. Naujoji Zelandija
22. Japonija
23. Juodkalnija
24. Iranas
25. Senegalas
26. Puerto Rikas
27. Dominikos Respublika
28. Angola
29. Pietų Korėja
30. Jordanija
31. Venesuela
32. Dramblio Kaulo Krantas
BasketZone.lt ir Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama