Serbai toliau rodo savo jėgą: nugalėjo ir Italijos rinktinę (Kiti rezultatai)

Ir toliau pasirengimą pasaulio krepšinio čempionatui Kinijoje sėkmingai tęsia Serbijos rinktinė. Šįkart ji 71:65 (27:17, 20:17, 12:14, 12:17) Šenjange nukovė Italijos krepšininkus.

14 taškų persvarą ketvirtame kėlinyje turėję serbai buvo ramūs iki momento, kai Italijos krepšininkai surengė įspūdingą spurtą 15:0 ir išsiveržė į priekį. Tačiau per likusias kelias minutes šturmui visas jėgas atidavusi Italijos rinktinė taškų pelnyti nesugebėjo, o šalto dušo nupilti serbai surinko 7 taškus ir šventė pergalę.

Serbija: Bogdanas Bogdanovičius 15, Stefanas Jovičius 11, Nikola Milutinovas 10 (7 atk. kam.).

Italija: Marco Bellineli 18, Danielis Hackettas 15, Danillo Gallinari ir Luigi Datome po 11.

Kitose draugiškose rungtynėse turkai 72:64 nugalėjo Puerto Riką, o Venesuela 81:74 būsimus lietuvių varžovus Senegalo krepšininkus.