D. Lavrinovičius svariai prisidėjo prie dar vienos „Royals“ ekipos pergalės

Didžiosios Britanijos lygos taurės turnyro rungtynėse pergalę iškovojo Londono „Royals“ klubas su Darjušu bei Kšištofu Lavrinovičiais. Jie namuose 92:77 (21:13, 23:21, 24:29, 24:14) nugalėjo Londono „Lions“ ekipą.

Pietų divizione pirmaujanti „Royals“ komanda laimėjo visas trejas žaistas rungtynes.

D.Lavrinovičius per 21 minutę pelnė 11 taškų (2/5 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 1/2 baudų metimai), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tiek pat kartų prasižengė, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 14 naudingumo balų.

K.Lavrinovičius per 7 minutes įmetė 2 taškus (1/2 dvitaškiai, 0/2 baudų metimai), sugriebė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 sykius pažeidė taisykles, išprovokavo 2 pražangas ir mačą baigė su 2 naudingumo balais.

„Royals“: Orlanas Jacksonas 23, Andrew Lawrence 12, Elvisas Dusha ir Darjušas Lavrinovičius po 11.

„Lions“: Brandonas Peelas 19, Justinas Robinsonas 18, Dillas Jonas Jordanas 13, Trentas Weaveris 10.