Reklaminis skydelis

D. Adomaitis įvertino uraganinius varžovus ir pasilaikė savo nuomonę dėl Š. Jasikevičiaus nuotraukosSkambiai Europos taurės sezoną atidaręs Vilniaus „Rytas“ antradienio popietę išvyko į Prancūziją, kur rytoj sostinės krepšininkų laukia antrasis sezono mačas.„Ryto“ laukia Limožo CSP, kuriame rungtyniauja ir Ovidijus Varanauskas, iššūkis.

„Uraganinį, – paklaustas, kokio stiliaus krepšinį propaguoja Limožo klubas, atsakė D. Adomaitis. – Tai yra komanda, vien greitajame puolime sukurianti 17-20 situacijų. Jeigu dar pridėtume ankstyvą pikenrolą, gauname apie 30 situacijų, kai užpuolama per pirmas aštuonias atakos sekundes. Tai yra be galo pavojinga komanda ir bus iššūkis sustabdyti jų greitą puolimą“

Limožo komanda per vasarą pakeitė 10 žaidėjų. Ar dar jaučiamas žaidimo brokas?

– Yra ir naujas treneris, tad matosi, kad žaidėjai dar neįgyvendina jo idėjų – trūksta kokybės, tarpusavio supratimo. Klaidų kiekis per didelis. Bet nereikia žiūrėti į juos. Reikia žiūrėti į save, nes jie tikrai yra agresyvūs, atletiški, turėjo ir rungtynių, kuriose perima po 8 kamuolius bei konvertuoja juos į greitus lengvus taškus. Turime žiūrėti į save ir kontroliuoti rungtynių ritmą.Ką galėtumėte išskirti iš varžovų žaidėjų?

– (Brianas) Conklinas yra tas žaidėjas, kurio fizinę jėgą jie stengiasi išnaudoti po krepšiu. (Semajus) Christonas yra žaidėjas, aplink kurį viskas sukasi. Jis yra tas, kuris daugiausiai visko spręs. Jis nori ir daugiausiai pelnyti taškų, ir sukurti progas kitiems. Faktas, kad yra pavojingų žaidėjų ir perimetre, pavyzdžiui (Nicolasas) Langas, kuris gali bet kurį vakarą įmesti 30 taškų. Tai yra pavojinga komanda, galinti pelnyti taškus skirtingais būdais.

Kokie bus jūsų raktai į pergalę?

– Pirmiausia, rungtynių tempas. Turime kontroliuoti tempą ir neleisti jiems pajausti momentų, kai jie gali bėgti. Turime kontroliuoti jų spurtus savo pražangomis. O pagrindas bus mūsų puolimas – kaip susidorosime su jų spaudimu ir savo klaidomis.

Limožo ekipoje žaidžia ir lietuvis O. Varanauskas. Kokį jis vaidmenį atlieka šioje komandoje?

– Kol kas neteko matyti jo žaidžiančio labai daug. Jis yra daugiau epizodinis žaidėjas. Bet nesinori prisišnekėti – kaip visada, lietuviai prieš lietuvius sužaidžia geras rungtynes.

Rimtų diskusijų sulaukė „Ryto“ sprendimas nukabinti nuo „Jeep“ arenos palubių Šarūno Jasikevičiaus nuotrauką. Kokia jūsų nuomonė šiuo klausimu?

– Turiu savo nuomonę šiuo klausimu, bet ją pasilaikysiu sau. Klauskite klubo atstovų – ne aš ją nuėmiau.O ką manote apie tai, kad „B Tribūnos“ sirgaliai nusprendė boikotuoti rungtynes su Kauno „Žalgiriu“?

– Atvirai pasakysiu – nesu įsigilinęs į tą situaciją. Kaip suprantu, ten yra daug aspektų. Šiandien apie tai šiek tiek padiskutavome su treneriais, bet laiko nebuvo ir paskaitysiu apie tai daugiau kelionėje. Yra problemų, kurios aktualios visiems sirgaliams. Jie nusprendė tai pasielgti, tai yra jų sprendimas. Mums, kaip klubui, yra svarbus bet kuris sirgalius – ar iš „B Tribūnos“, ar vilnietis, gyvenantis Žvėryne, Senamiestyje ar Vilniaus rajone. Mums kiekvienas yra svarbus – esame Vilniaus komanda ir norime, kad visi vilniečiai ateitų ir palaikytų.

Tikimės, kad jie išsispręs savo problemas kuo greičiau.

Cameronas Bairstow ir Mindaugas Girdžiūnas negalėjo rungtyniauti savaitgalį. Kokia jų situacija yra dabar?

– Gera. Kaip tik šiandien ryte turėjome treniruoti, tai dalyvavo ir Mindaugas (Girdžiūnas), ir Camas (Cameronas Bairstow). Padarė visą treniruotę, kas nuteikė optimistiškai. Rytoj turėsime dar vieną treniruotę ir tikimės, kad jie žais.

Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama