Reklaminis skydelis

Prieš NBA komandų rungtynes Kinijoje – netikėti apribojimai žiniasklaidaiJau po kelių valandų Šanchajuje turėtų prasidėti ikisezoninės NBA rungtynės tarp Bruklino „Nets“ ir Los Andželo „Lakers“ klubų, o daugelis šio mačo laukia užgniaužę kvapą.To priežastis – pastarąją savaitę įsiplieskęs NBA ir Kinijos konfliktas, po kurio kinai atšaukė visą eilę rungtynių transliacijų ir renginių.

Nors „Nets“ ir „Lakers“ susitikimas, jei nenutiks nieko neprognozuojamo, turėtų įvykti, prieš pat mačą paaiškėjo netikėta detalė – į „Mercedes-Benz“ areną nebus įleidžiami žiniasklaidos atstovai.

Įprastai NBA rungtynėse žurnalistams surengiamos spaudos konferencijos prieš rungtynes, o joje kalbinami abu treneriai. Taip pat žiniasklaidos atstovai gali patekti į abiejų ekipų rūbines, o oficiali spaudos konferencija vyksta ir rungtynėms pasibaigus.

Dar prieš kelias dienas buvo skelbta, kad per „Nets“ ir „Lakers“ susitikimą Šanchajaus arenoje spaudos konferencija vyks tik po mačo. Vis tik rungtynių dieną buvo atšauktas ir šis planas.

Įdomu tai, kad trečiadienį buvo atšaukta ir planuota spaudos konferencija likus dienai iki rungtynių. Joje turėjo dalyvauti ne tik Bruklino ir Los Andželo komandų atstovai, bet ir NBA komisaras Adamas Silveris.

Manoma, kad tokie sprendimai buvo priimti dėl nenoro leisti JAV žurnalistams ir toliau eskaluoti NBA ir Kinijos konflikto temą, žiniasklaidos antraštėse mirgančią jau beveik visą savaitę.

„Nets“ ir „Lakers“ Kinijoje turėtų žaisti ir antrąsias rungtynes, kai šeštadienį varžysis Šendzene.
Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama