Reklaminis skydelis

V. Čeponis: „Po euforijos – sunkios „Ryto" pagirios“ (Žaidėjų įvertinimai)Vilniaus „Rytas" (1/1) Europos taurės pirmose B grupės išvykos rungtynėse pralaimėjo Limožo CSP klubui iš Prancūzijos (1/1) 61:82 (17:19, 14:14, 23:25, 7:24).Po mačo garsus televizijos komentatorius Vaidas Čeponis socialiniame tinkle „Facebook“ įvertino „Rytas“ pasirodymą ir parašė kiekvienam žaidėjui po pažymį.

Kviečiame paskaityti:

„„Ryto" krepšininkai Prancūzijoje sužaidė labai prastas rungtynes ir beviltiškai 61:82 nusileido Limožo CSP klubui.

Paskutinį ketvirtį, kuriame vilniečiai visiškai išskydo, jie pralaimėjo net 7:24. Svečius galima pagirti nebent dėl efektyvios kovos po lenta. Puolime jie nusiėmė 13 kamuolių. Tačiau beveik visa kita buvo košmaras. Vilniaus komandos žaidėjai pataikė tik 29 proc. dvitaškių (9/31), prametė 12 baudų iš 25, padarė 18 klaidų. Šeimininkai suklydo vos 8 kartus.

Anksčiau rašiau, kad Limožas popieriuje atrodo bene prasčiausiai iš visų grupės ekipų. Bet viena yra popieriuje, o kita „realiame gyvenime".CSP paliko labiau organizuotos komandos įspūdį nei „Lokomotiv Kuban" klubas, kurį „Rytas" palaužė pirmosiose rungtynėse. Nors Limožo krepšininkai daug žaidė po vieną, priėmė ne vieną neteisingą sprendimą puolime, tačiau jų gynyba buvo puiki. Prancūzai, skirtingai nei Rusijos klubo žaidėjai, žinojo, kad negalima leisti mesti Bendžiui ir Cruzui.

Esant menkiausiai galimybei šeimininkai demonstravo uraganinį tempą. Jei nepavykdavo greitai užulti, jie dažniausiai labai teisingai išsidėstydavo ir nuolat susikurdavo progas metimams. Tiesa, ne kartą pataikė ir per rankas.

Prancūzijos komanda neretai taikė superaktyvią gynybą, presingą savo aikštės pusėje. Tai vilniečius išmušė iš balno. CSP atletiška ekipa, turinti mobilių aukštaūgių, galinčių sėkmingai stabdyti varžovų gynėjus. Limožo komanda pasirodė neparanki svečiams. Puolime ji turi keletą individualiai pajėgių žaidėjų.

Pažymiai „Ryto" žaidėjams dešimtbalėje sistemoje:

6 – Deividas Sirvydis. Pirmi du netaiklūs tritaškiai nesutrikdė snaiperio, paskui jis įskraidino du tolimus metimus iš eilės.Tačiau daugiau nieko doro nenuveikė. Padarė 3 klaidas.

5 – Dovis Bičkauskis. Sužaidė radikaliai prasčiau nei per pirmąjį Europos taurės mačą. Atrodė susikaustęs, beveik nežiūrėjo į krepšį. Paleido vieną supernetaiklų tritaškį, pametė 3 kamuolius.

7 – Tu Holloway. Atliko 11 metimų iš žaidimo – daugiausia komandoje. Partaikė 4. Atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 „asistus", surinko 12 naudingumo balų. Tai geriausi rezultatai ekipoje. Tiesa, ne sykį piktanaudžiavo individualiais veiksmais, priėmė keletą netesingų sprendimų puolime svarbiu momentu.

7 - Pako Cruzas. Buvo rezultatyviausias „Ryto" žaidėjas – 13 taškų. Tačiau silpnai gynėsi vienas prieš vieną. Meksikiečio gynyba buvo viena prasčiausių vilniečių gretose. Prametė 3 baudas iš 5.

6 – Martynas Echodas. Po lenta kovėsi neblogai, sugriebė 5 kamuolius, bet puolime buvo tuštokas, sukrapštė 4 taškus.

5 – Mindaugas Girdžiūnas. Išsiskyrė tik tuo, kad atliko viena tikslų tolimą metimą. Neatlio nė vieno rezultatyvaus perdavimo.

5 – Eimantas Bendžius. Sužaidęs kone tobulas rungtynes su"Lokomotiv Kuban" šįkart buvo tik savo paties šešėlis. Varžovai jį labai akylai dengė. Išstenėjo tik vieną naudingumo balą.

7 – Evaldas Kairys. Žaidė pagal savo galimybes. Šauniai grūmėsi po krepšiais, atkovojo 5 kamuolius, išprovokavo 4 oponentų pražangas.

7 – Cameronas Bairstow. Sužaidė geriau nei pirmajame mače. Sugriebė po lenta 5 kamuolius, išprovokavo tiek pat pražangų. Tai geriausias skaičius komandoje. Tiesa, pataikė tik vieną metimą iš šešių.

6 – Arnas Butkevičius. Aikštėje praleido 29,5 minutės – ilgiausai ekipoje. Tačiau neblizgėjo. Ne tik puolime, bet ir gynyboje. Itin sunkiai sekėsi gintis prieš greitesnį Semajų Christoną“, - rašė V. Čeponis.

BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama