Kuris „Žalgirio“ žaidėjas rungtynėse prieš „AX Armani“ buvo geriausias ir blankiausias? (Balsavimas)

Po šalto dušo atsitiesę Kauno „Žalgirio" krepšininkai laimėjo tris kėlinius iš keturių, tačiau itin prastos pirmosios minutės sutrukdė nuskinti pirmąją pergalę Eurolygoje. Antrojo turo rungtynėse išvykoje 81:85 (7:23, 29:20, 23:21, 22:21) pralaimėta Milano „AX Armani" komandai.

„Žalgiris": T.Walkupas 19 (7/9 dvit.), M.Grigonis 13, L.Lekavičius 11 (4 rez. perd., 2 per. kam.), J.Landale'as 10, A.Milaknis 8 (2 per. kam.), P.Jankūnas 6, N.Hayesas 5 (5 atk. kam.), Z.LeDay 5, M.Gebenas 2, E.Ulanovas 2, A.Perezas 0.

„AX Armani": S.Rodriguezas 17 (3/4 trit., 6 rez. perd., 2 blk.), J.Brooksas 14 (5 atk. kam., 2 per. kam.), V.Micovas 13, L.Scola 11.

BasketZone.lt kviečia balsuoti ir išrinkti geriausią bei blogiausią „Žalgirio" žaidėją pirmose Eurolygos rungtynėse: