Graikai nebesieks rengti olimpinės atrankos (Tarp pretendentų - Kanada)Graikijos krepšinio federacija traukiasi iš pretendenčių rengti vieną iš keturių atrankų į 2020 metų Tokijo olimpines žaidynes.Graikai ketino teikti paraišką, tačiau nesugebėjo suderinti finansinių klausimų, o terminas sumokėti už paraišką jau baigėsi.

„Užpildėme kandidatūrą, bet neturėjome finansinės paramos. Bandėme ją gauti iš vyriausybės, laukėme beveik 90 dienų, bet jokio atsakymo nesulaukėme. Nesame už tai atsakingi. Ką mes galime padaryti, jei vyriausybė liko kurčia mūsų prašymams?“, – sakė Graikijos krepšinio federacijos prezidentas Giorgos Vassilakopoulos

Dabar Europoje lieka trys pretendentai turnyrui rengti – Lietuva, Serbija ir Kroatija.

Verta paminėti, kad tarp pretendentų rengti atranką yra ir viena ne Europos šalis – Kanada, kurios atstovai viešai apie tai kol kas nekalbėjo.

Tokijo olimpinės žaidynės vyks kitų metų liepos 24 d. – rugpjūčio 9 d.

Olimpinių atrankos turnyrų dalyvės: Angola, Brazilija, Kanada, Kinija, Kroatija, Čekija, Dominikos Respublika, Vokietija, Italija, Pietų Korėja, Lietuva, Graikija, Meksika, Naujoji Zelandija, Lenkija, Puerto Rikas, Rusija, Senegalas, Serbija, Slovėnija, Tunisas, Turkija, Urugvajus ir Venesuela.
BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama